Firma Bilgisi

Alüminyum dış cephe örnek proje resmi

Alüminyum cephe uygulama sektörüne farklı bakış açısı sunan özgü mühendislik 16 yıllık tecrübe ile sektöründe hak ettiği konuma ulaşmanın hazzını siz değerli müşteriler ilerimizle paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Özgü mühendislik geride bıraktığı başarılı 16 yılı isminin vermiş olduğu sorumluluk ilkesiyle kat etmiştir. Mühendisliğin simgesi olan cetvel gibi düzgün ticareti benimseyip; bizi tercih eden müşterilerimiz projelerinde:

Arthur Mellen Wellington'un beceriksiz birinin iki dolara kötü yaptığı bir şeyi bir dolara iyi yapma sanatıdır mühendislik'' anlayışını kendi değerlerimiz doğrultusunda benimseyerek hizmetlerimizi sunma gayretindeyiz.

Özgü mühendislik sektöründeki standartları en yüksek seviyede hayata geçirmeyi hedefleyen uzman kadrosuyla birlikte projelerin temel aşamalarında kaliteyi ve estetiği öne çıkaran detayları profesyonelce ele almaktadır.

2014 yılında hedeflenen 17.000 m2 giydirme cephe alüminyum doğrama ve kompozit panel kaplama hedeflenen noktaya ulaşmak için 2014 yılıyla birlikte makine parkına kazandırdığımız; CNC ROUTER kompozit derz makinesiyle yıllık kompozit üretim, montaj kapasitemiz 2019 yılı itibariyle yıllık 100000 m2 ulaşmıştır.

Özgü mühendislik sadece ülkemizde değil bağlı bulunduğu coğrafyanın tamamına hizmet vermek için gerekli altyapısını oluşturarak hedeflerinin üstünde bir ivmeyi yurt dışı pazarında da yakalamayı kendine ilke edinmiştir.

Açık yüreklilikle söylenmelidir ki;
Özgü Mühendislik sektörünün öncülerindendir.
Bu mutluluğu bizlere güven duyan müşterilerimizle paylaşmak en tabi hakkımızdır.